Strona Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie

Złote chłopaki …

Dnia 13. marca 2017 r. zakończyły się rozgrywki piłki siatkowej chłopców w ramach XVII Interdyscyplinarnego Turnieju Sportowego Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego.

Pierwszy mecz w grupie eliminacyjnej z Bursą Szkolną Nr 2 wygraliśmy walkowerem. Kolejne spotkanie grupowe rozegraliśmy z Bursą Szkolna Nr 5. Pojedynek był bardzo wyrównany, pierwszy set do końca przysparzał nam wiele emocji, jednak wynikiem 26:28 pokonała nas ?Piątka?. W drugim  secie nie pozostawiliśmy przeciwnikom złudzeń i bez większego wysiłku doprowadziliśmy do remisu. Tie ? break nie poszedł jednak po naszej myśli i rywale wygrali całe spotkanie. Oznaczało to , że wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca i półfinał rozegramy z Bursą Szkolną Nr 7. Właśnie z tą placówką i na tym samym poziomie przegraliśmy w ubiegłym roku, co odebrało nam walkę o najwyższe podium. Dnia 06.03.2017 r. pojechaliśmy, aby rozegrać spotkanie z Gospodarzami. Jednak tym razem nasi wychowankowie stanęli na wysokości zadania i wynik 2:0 w setach dał nam szansę na walkę o upragnione złoto. Finał z Bursą Szkolną Nr 6 rozegrał się z udziałem kibiców, którzy ze wszystkich sił dopingowali swoim kolegom. Okrzyki, transparenty i trąbki pomagały w dekoncentracji przeciwników. Spotkanie zakończyło się naszym sukcesem i wynikiem 2:0 zakończyliśmy rozgrywki na I miejscu. Bardzo dziękujemy Wam chłopcy za zaangażowanie, współpracę, atmosferę oraz wspaniały klimat jaki stworzyliście na boisku. Złoto jest Wasze, a nas rozpiera duma!!!!!