Strona Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie

POD SIATKĄ BYŁY NIEPOKONANE

Nasza reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej w ubiegły czwartek  – 09.03.2017 r. zakończyła sportową rywalizację osiągając sukces. Podczas całego turnieju nie straciła ani jednego seta i zdecydowanie dominowała w tegorocznych rozgrywkach. W fazie grupowej dziewczęta rozegrały dwa mecze:  z drużyną Bursy Szkolnej Nr 7 i z reprezentacją Bursy Szkolnej Nr 2. Obydwa wygrały wynikiem 2:0 i wyszły z grupy ?A? z pierwszego miejsca. W półfinałach spotkały się z zawodniczkami Bursy Szkolnej Nr 7. Mecz w zasadzie był jednostronny, obydwa sety należały do naszych zawodniczek. Wygrana otworzyła drogę do wielkiego finału, w którym stanęła po drugiej stronie siatki reprezentacja Bursy Szkolnej Nr 5. Mimo obaw wynikających z doświadczeń z lat ubiegłych, nasza drużyna bez większych problemów poradziła sobie z rywalkami i bezapelacyjnie z dużą przewagą doprowadziła do zwycięstwa. Kibice na trybunach szaleli z radości, a gromkie ?DZIĘKUJEMY?  dopełniło zakończenie tegorocznych finałów piłki siatkowej. Gratulujemy naszej reprezentacji sukcesów i sportowej postawy. Dziewczyny pokazałyście klasę.