Strona Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie

A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE…

Chłopcy zakończyli rozgrywki halowej piłki nożnej na drugim miejscu, a cały przebieg piłkarskiego turnieju był dla nas bardzo emocjonujący, szybki i ciekawy.
Fazę eliminacyjną rozpoczęliśmy od spotkania z Bursą Szkolną Nr 2. Już od pierwszych minut spotkania chłopcy stanęli do rywalizacji i pokazali, że chcą wygrać ten mecz. Padała bramka za bramką i w efekcie spotkanie zakończyło się wynikiem 12:0. Kolejne dwa spotkania z Bursą Szkolną Nr 6 i Bursą Szkolną Nr 5 były bardzo wyrównane jednak nasi chłopcy nie poddawali się do samego końca i walczyli o jak najlepsze rezultaty. Mecze zakończyły się naszym zwycięstwem kolejno 4:3 i 3:2. Ostatni mecz grupy eliminacyjnej rozegraliśmy z najtrudniejszym rywalem, Bursą Szkolną Nr 1. Od tego spotkania zależało czy wyjdziemy z grupy z pierwszego czy drugiego miejsca. Pierwsza połowa meczu nie potoczyła się jednak po naszej myśli, przegrywaliśmy 0:4. W drugiej części spotkania mieliśmy dużo więcej szczęścia. Już od pierwszej minuty zaczęliśmy strzelać bramki i w ostatniej minucie meczu wyszliśmy na prowadzenie i wygraliśmy wynikiem 5:4Mecz półfinałowy rozegraliśmy z Internatem Zespołu Szkół Techniki Rolniczej z Piotrowic. Chłopcy bez większych problemów pokonali swoich rywali i zakończyli to spotkanie wynikiem 7:0.
Nadchodził oczekiwany finał. Na to spotkanie pojechaliśmy dwoma autobusami i z ogromną rzeszą kibiców. W podstawowym czasie gry był remis 3:3, potem była dogrywka, w której nie padła żadna bramka i rzuty karne, w których Bursa Szkolna Nr 1 pokonała nas jednym golem. Mecz zakończył się wynikiem 5:4, a my zajęliśmy drugie miejsce w tych rozgrywkach.
Składamy serdeczne podziękowania dla chłopców, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie, za emocje, poświęcony czas oraz dobrą zabawę.