Strona Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie

Strzelectwo zakończyliśmy na drugim miejscu

W dniu 30.05.2016 r. odbyła się ostatnia konkurencja w XVI Interdyscyplinarnego Turnieju Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego ? strzelectwo. W konkurencji drużynowej strzelano z broni długiej i krótkiej na obydwu strzelnicach naszej Bursy. Obydwa zespoły z naszej placówki zajęły drugie miejsca. Drużyna kategorii dziewcząt ustąpiła najlepszemu zespołowi z Bursy Szkolnej Nr 5, tylko ośmioma punktami, ale za to nasza zawodniczka w konkurencji pistoletu  wystrzelała najlepszy wynik, trzecie miejsce zajęła Bursa Szkolna Nr 2. W kategorii chłopców wyprzedziła nas drużyna z ?Piątki?, na trzecim miejscu stanęła drużyna z Bursy Szkolnej Nr 6. Strzelectwo zadecydowało o klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce osłodziło nam zwycięstwo w całym Turnieju i to my odbierzemy Puchar championa. BRAWO  JA.